Iglaki

Również iglaki, żywopłoty i pnącza

Postautor: Emmi » ndz sty 16, 2011 5:00 pm

Mój jest przesadzony malutki... może ma z 20 cm ale to chyba w kapeluszu ;) Z ogromną bryłą ziemi po głębokości jak i szerokości, więc zła ziemia też na razie odpada... stawiam na stanowisko. Najpierw go posadziłam przy świerku, że kumpel igiełka to dobry kompan, ale coś tam niewypaliło [skrob] Teraz rośnie w półcieniu przy berberysie, ale też widzę, że coś mu nie tak [rol] No chyba że to chodzi o stronę przychiczną, bo zabrałam go od mamusi :?
__________________________________
Obrazek
Awatar użytkownika
Emmi
Weterani
 
Posty: 4627
Rejestracja: sob sty 27, 2007 5:45 pm
Lokalizacja: okolice Warszawy

Postautor: Emmi » wt sty 18, 2011 9:16 am

Chyba znalazłam :)
,,Wrażliwy na niedobór wody,, w przyblokowym ogródku podlewane są obficie bo tam normalna ziemia, a tutaj gliniania to wydawało mi się, że aż nadto może, ale przecież on siedzi w swojej rodzimej glebie nie glinianej :? Ale jestem [glupek]
__________________________________
Obrazek
Awatar użytkownika
Emmi
Weterani
 
Posty: 4627
Rejestracja: sob sty 27, 2007 5:45 pm
Lokalizacja: okolice Warszawy

Postautor: Cebulka » wt sty 18, 2011 9:18 am

A ja z kolei znalazłam, że nie ma korzenia palowego (co mnie mocno dziwi, bo nasz naprawdę miał, zdjęcia mam ;) ) ale że ' cis po przesadzeniu potrzebuje kilku lat na zaaklimatyzowanie się do nowych warunków' :)
Śpieszmy się czynić dobro
Awatar użytkownika
Cebulka
Administrator
 
Posty: 14922
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 5:25 pm

Re: Iglaki

Postautor: Emmi » pn lip 23, 2012 9:02 am

No to ten mój krasnal się za pewne klimatyzuje chociaż muszę przyznać, że mizerne ale przyrosty w zeszłym roku mu ruszyły... [rol]
__________________________________
Obrazek
Awatar użytkownika
Emmi
Weterani
 
Posty: 4627
Rejestracja: sob sty 27, 2007 5:45 pm
Lokalizacja: okolice Warszawy

Poprzednia

Wróć do Drzewa i krzewy ozdobne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

cron