Świdośliwa

drzewa, krzewy, kwiaty, warzywa...

Świdośliwa

Postautor: Cebulka » pn sty 24, 2011 11:10 am

Świdośliwa
[10.02] 11:34 Werter
Na temat świdośliwy niewiele mogę napisać. Mam dwie od kilku ładnych już lat (odm. o czerwonych liściach), lecz mimo że pięknie kwitną, to owoców jeszcze się nie doczekałem.
********************************************************************************************
[13.10] 11:10 *kati
Bardzo lubię krzewy, które jesienią mają piękne kolory, może Wy macie jakieś swoje ulubione, które możecie polecić????
Kiedyś czytałam w gazecie ogrodniczej, że Świdośliwa ma piękne ubarwienie jesienne - czerwone, na zdjęciu była śliczna. Posadziłam więc u siebie wiosną trzy krzewy, ale są jeszcze malusieńkie. Liście jednak nadal są zielone, nic a nic nie widać tej czerwieni... może jeszcze za wcześnie?? Nadal bedę obserwować.
********************************************************************************************
[30.11] 12:09 *kati
Cebulkaa - do tych krzaczków dla ptaków dodałabym jeszcze: głóg, jarzębina, śliwa tarnina, świdośliwa. Myślę, że krzewy te są dostępne za niewielką cenę w szkółkach leśnych. Tuż obok mojej wsi jest jedna taka szkółka. Mam jej ofertę i w cenniku znajdują się wszystkie te krzewy za ok 1.50 za szt.( z gruntu)
********************************************************************************************
Śpieszmy się czynić dobro
Awatar użytkownika
Cebulka
Administrator
 
Posty: 14922
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 5:25 pm

Wróć do Encyklopedia gatunków

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron