Rukola

drzewa, krzewy, kwiaty, warzywa...

Rukola

Postautor: Cebulka » pn sty 24, 2011 12:37 pm

Rukola
[12.04] 22:11 Miga
Do arsenału przypraw dorzuciłabym jeszcze rukolę i rzeżuchę. Choć nie wiem czy to już może nie zalicza się do warzyw? Kiełkują bardzo szybko. Rukola ma zdecydowany, pikantny smak i dorzuca się ją do sałatek aby wzbogacić i zaostrzyć smak. Nie radzę tego siać dużo gdyż później można nie zdążyć wykorzystać, lepij co dwa tygodnie rządek długości metra.
********************************************************************************************
[17.03] 13:09 *kati
W warzywniaku wypisciłam jeden zagonek i posiałam marchewke wczesną, niech szybko rosnie na zdrowie, a pod folia wysiałam sałatę - zieloną i bordową, rukolę i roszponkę. Wszystko, oprócz zielonej sałaty siałam po raz pierwszy, zobaczymy co z tego będzie
******************************************************************************************
[30.05] 23:01 *kati
W tym roku poraz pierwszy posiałam rukolę i powiem Wam, że jestem bardzo z niej zadowolona. Bardzo mi posmakowała i wiem, że zawsze już będzie w moim ogrodzie. Sałatka z rukolą smakuje jak dla mnie - wyśmienicie. Siałam też roszponkę, ale tą już nie jestem tak zachwycona jak rukolą.
********************************************************************************************
Śpieszmy się czynić dobro
Awatar użytkownika
Cebulka
Administrator
 
Posty: 14922
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 5:25 pm

Wróć do Encyklopedia gatunków

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości