Rdest

drzewa, krzewy, kwiaty, warzywa...

Rdest

Postautor: Cebulka » pn sty 24, 2011 12:46 pm

Rdest
[26.05] 10:10 malachit
Mam pytanko, zerwałam pędy Rdestu i wstawiłam do wody (tak postąpiłam z bluszczem i wypuściły korzonki i już bluszcz rozrasta się pod klonem) czy też tak można z rdestem?
********************************************************************************************
[12.10] 11:52 bird05
Albera sprawdziłam ten rdest lubi kwaśną glebę a u mnie jest tendencja do 8 pH i niestety jest cały trujący
********************************************************************************************
[12.10] 19:18 Albera
Bird! Trochę się pomyliłam, chodzi o rdest ptasi: http://www.atlas-roslin.pl/gatunki/Poly ... culare.htm Na tym zdjęciu wygląda jakby b ył wysoki, a naprawdę to on się ściele. Dzisiaj jadąc rowerkiem do sklepu zwróciłam uwagę, że pełno go wszędzie, na chodnikach ułożonych z kostki, gdzie mniej się chodzi, na poboczach, wszędzie. Jak teraz trochę go posadzisz, to latem chyba Ci się ładnie zasieje i rozrośnie.
********************************************************************************************
Śpieszmy się czynić dobro
Awatar użytkownika
Cebulka
Administrator
 
Posty: 14922
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 5:25 pm

Wróć do Encyklopedia gatunków

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości

cron