Piosenki harcerskie

Wszystko to, co w duszy nam gra

Piosenki harcerskie

Postautor: belva » sob lip 28, 2012 12:23 am

Przypominaja mi dziecinstwo i wczesna mlodosc bo bylam w harcerstwie az do matury.
Nie musze wam tlumaczyc ze dla mnie te piosenki sa bardzo drogocenne..
Staralam sie nauczyc choc troche moje coreczki.. i udalo mi sie po czesci tylko. One i tak dobrze ze mowia biegle po wlosku. Po polsku kalecza jezyk okropnie ale nie poddaja sie ..
Przegladajac stare papiery oto co znalazlam.. Na jakims polskim obozie na ktore je wysylalam spisaly sobie slowa ...... :d

Puonie ognisko v leszcie
viatr smenton piosken neshe
psi ogniu zash druzina
gavendi rospochina
chui chui chui vai
chui chui chui vai
ros lega zie docoua
chui chui chu vai
chui chui chu vai
ra dos ne eho voua :d
"Wielki sztorm pozostawił na plaży tysiące rozgwiazd. Starzec idący brzegiem morza brał rozgwiazdy do ręki i odnosił do wody. Co ty robisz, starcze? Zapytał go przechodzący obok młodzieniec - przecież tych rozgwiazd jest tutaj dziesiątki tysięcy, tak ich wszystkich nie uratujesz! Twoje staranie nie ma sensu.. Tymczasem starzec, wkładając kolejną rozgwiazdę do wody, odpowiedział: dla niej ma sens"
Awatar użytkownika
belva
Weterani
 
Posty: 3182
Rejestracja: pt maja 23, 2008 5:19 am

Re: Piosenki harcerskie

Postautor: Cebulka » sob lip 28, 2012 8:16 am

Psi ogień [lol]
Nie ma jak transkrypcja fonetyczna [super]
Śpieszmy się czynić dobro
Awatar użytkownika
Cebulka
Administrator
 
Posty: 14922
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 5:25 pm

Re: Piosenki harcerskie

Postautor: koliberek » ndz lip 29, 2012 9:16 pm

Belvo usmialam sie na glos do kompa :)
NO po prostu rewelacja :)
"Miłość i spokój wykluczają się wzajemnie. Kto szuka w miłości spokoju przegrywa na starcie"
P. Coelho "Walkirie"
Awatar użytkownika
koliberek
Weterani
 
Posty: 5318
Rejestracja: pn sty 29, 2007 6:32 am

Re: Piosenki harcerskie

Postautor: belva » pn lip 30, 2012 3:19 pm

:d :d :d
"Wielki sztorm pozostawił na plaży tysiące rozgwiazd. Starzec idący brzegiem morza brał rozgwiazdy do ręki i odnosił do wody. Co ty robisz, starcze? Zapytał go przechodzący obok młodzieniec - przecież tych rozgwiazd jest tutaj dziesiątki tysięcy, tak ich wszystkich nie uratujesz! Twoje staranie nie ma sensu.. Tymczasem starzec, wkładając kolejną rozgwiazdę do wody, odpowiedział: dla niej ma sens"
Awatar użytkownika
belva
Weterani
 
Posty: 3182
Rejestracja: pt maja 23, 2008 5:19 am

Re: Piosenki harcerskie

Postautor: tereklo » pn lip 30, 2012 5:24 pm

[radocha]
Wiedza jest czymś, co istnieje w umysłach, nie w bazach danych – to relacyjna sieć faktów i umiejętności, wyuczona, praktykowana, z czasem doprowadzana do mistrzostwa.
Obrazek
Awatar użytkownika
tereklo
Administrator
 
Posty: 4422
Rejestracja: sob cze 04, 2011 6:07 am
Lokalizacja: Kotlina Kłodzka

Re: Piosenki harcerskie

Postautor: belva » pn sie 06, 2012 11:47 pm

Ale moja ukochana piosenka to ta.. moze dlatego ze spiewala ja moja mama ktora tez byla harcerka?

Nie ma jakiegos ladnego nagrania na youtubie

http://www.youtube.com/watch?v=OL7KgRtx ... re=related
"Wielki sztorm pozostawił na plaży tysiące rozgwiazd. Starzec idący brzegiem morza brał rozgwiazdy do ręki i odnosił do wody. Co ty robisz, starcze? Zapytał go przechodzący obok młodzieniec - przecież tych rozgwiazd jest tutaj dziesiątki tysięcy, tak ich wszystkich nie uratujesz! Twoje staranie nie ma sensu.. Tymczasem starzec, wkładając kolejną rozgwiazdę do wody, odpowiedział: dla niej ma sens"
Awatar użytkownika
belva
Weterani
 
Posty: 3182
Rejestracja: pt maja 23, 2008 5:19 am


Wróć do Muzyka, Literatura, Sztuki Piękne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron